اخبار بازار املاک 

شرایط-وام-مسکن98

اخبار جدید از مصوبات وام مسکن 98:انواع تسهیلات و وام مسکن 98

  •  جزئیات پرداخت وام به سازندگان مسکن !

  • وام های مسکن ارزان قیمت !

  • هزینه وام مسکن 98 برای زوج ها و مجرد ها ؟ 


خرید-و-فروش-اجاره-آپارتمان-اخبار

اخبار مهم املاک سه ماه اول سال 98 در یک نگاه

  • تعیین مالیات برای صاحبخانه های بی انصاف!

به گزارش اقتصاد برتر و نقل از وزیر راه و شهرسازی : در صورت تصویب یک لایحه در مجلس شورای اسلامی ،  برای رعایت سقف اجاره بهای مسکن معافیت مالیاتی اعمال خواهد شد و درغیر اینصورت دریافت مالیات از مالکین به شکل  تصاعدی افزایش میابد. این اصلاحیه اگر به صورت اجرایی درآید قطعا تاثیر مثبتی برای مستاجرین خواهد داشت.


قیمت آپارتمانی تهران

جدول آخرین قیمت آپارتمان منطقه 2 در تهران

بنا بر اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نرخ معاملات خرید و فروش املاک برای منطقه 2 تهران در اردیبهشت 98 به شرح زیر میباشد. : 


عوارض-ساخت-98-ساز

عوارض ساخت و ساز با افزایش 50 درصدی تا آخر سال 98

در شورای شهر تهران اصلاح دو بعدی فرمول محاسبه عوارض ساخت ۹۸، بررسی می شود. با ارائه فرمول جدید عوارض ساخت ‌و ساز در سال ۹۸، رابطه مالی شهرداری تهران با سازنده‌ها متحول خواهد شد. در معادله غیر شفاف فعلی در تعیین هزینه صدور مجوز ساختمانی، به دلیل ممکن نبودن تجزیه و تحلیل پرداخت‌ها به شهرداری زمینه بروز فساد و اعمال سلیقه وجود دارد.


مزایده واحد مسکونی

مزایده برای خانه هایی که در پرداخت اقساط وام تاخیر داشته اند

شنیده ها حاکی از آن است که تسهیلاتی که بازپرداخت آن از سوی مشتریان در موعد مقرر انجام نشود، با انجام مقدمات قانونی و پس از صدور اجراییه، در مزایده قرار می گیرد.


نوسانات-بازار-مسکن

وضعیت نوسانات بازار املاک در نیمه پایانی سال

به دلیل اثر گذاری نوسانات بازار ارز و سکه روی بازار خرید و فروش آپارتمان، کارشناسان از رکود مجدد مسکن در نیمه ی پایانی سال 1397 خبر دادند.


مسکن-مهر-سهند

تکمیل واحدهای سایت مسکن مهر در شهر جدید سهند رو به پایان است

طبق اعلام شرکت عمران شهر جدید سهند، ساخت بخش عظیمی از مسکن مهر سهند به پایان رسیده است و تا پایان شهریور ماه سال جاری تکمیل خواهد شد.