اخبار بازار املاک 

تکمیل واحدهای سایت مسکن مهر در شهر جدید سهند رو به پایان است

مسکن-مهر-سهند

طبق اعلام شرکت عمران شهر جدید سهند، ساخت بخش عظیمی از مسکن مهر سهند به پایان رسیده است و تا پایان شهریور ماه سال جاری تکمیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند اعلام کرد: سهند در کل دارای ۳۵ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر است که عملیات احداث بخش عظیمی از آن به اتمام رسیده است. میزان پیشروی این پروژه در حال حاضر %68 است که امید است طبق پیشبینی های انجام شده تا پایان شهریور ماه 1398 به پایان برسد.

عباس مصطفوی با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از %98 از عملیات ساخت مسکن مهر شهر جدید سهند به اتمام رسیده است گفت: این شهر در کل دارای ۳۵ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر است که عملیات احداث بخش قابل توجهی از آن پایان یافته است. بودجه ی اعلامی برای این پروژه 200 میلیون تومان برآورد شده است که %40 درصد از این بودجه توسط شرکت عمران فراهم شده است. وی ضمن ارائه اهداف این پروژه افزود: از مهم ترین اهداف پروژه، تسهیل در رفت و آمد بین تبریز، شهرهای اطراف و شهر جدید سهند و کاهش بارترافیکی موجود است که در سال 1397 با پیشرفت ۱۰ درصدی، مهمترین سال عملیاتی خود را طی می کند.

وی در ادامه گفت: عملیات محوطه‌سازی ۲۵۰۰ واحد از سایت مسکن مهر سهند در حال حاضر باقی‌مانده که با تلاش در حال پیگیری آن هستیم و سعی می‌کنیم سایت مسکن مهر این شهر جدید را تا پایان امسال تکمیل کرده و این پروژه را ببندیم. پروژه‌های روبنایی سایت مسکن مهر سهند نیز هم اکنون دارای پیشرفت بیش از %50 است که احداث تصفیه خانه فاضلاب آن نیز تکمیل و آماده تحویل به مرکز آب و فاضلاب استان است.

مصطفوی ضمن تشکر از همکاری شهرداری سهند با شرکت عمران شهرهای جدید، در ارتباط با حوزه خدمات شهری بیان کرد: اکنون در حال ساخت ۹ مرکز آموزشی در سطح شهر جدید سهند هستیم و پروژه قطار برقی سهند – تبریز نیز در دست تحقیق قرار دارد.

این مقام مسئول همچنین از شروع مطالعات پروژه جنگل‌های ٧٠ هکتاری و بوستان ١٠ هکتاری شهر جدید سهند خبر داد و گفت: در حال تلاش هستیم تا اقدامات مشارکتی در پروژه‌های عمرانی سهند را که تا پیش از این قوی انجام نمی‌شد را تقویت و آن ها را به صورت جدی پیگیری کنیم.

مدیر عامل شهر جدید سهند در ادامه تعامل سازنده با مدیران ارشد استان آذربایجان شرقی در حوزه اجتماعی را یکی از برنامه های اساسی این شهر جدید دانست و اضافه کرد: تغییر در برخی رویکردهای شهرجدید سهند مانند بلند مرتبه سازی و تغییر کیفیت ساخت و ساز از مسکن مهر به باغ ویلا در دستور کار ما قرار گرفته و مورد پیگیری خواهد بود.

وی همچنین از آغاز اقدامات برای اجرای طرح  "هر شهروند یک درخت و هر شهروند یک دوچرخه" در این شهر جدید خبر داد و گفت: در حال حاضر به دنبال اجرای پروژه‌های برجسته سهند به ویژه واحدهای آموزشی هستیم و تا شهریورماه سال جاری، ساخت دو باب مدرسه مدرسه نیز در این شهر به بهره برداری خواهد رسید.

وزارت راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران

5.00 2
  • نویسنده : خانه لند
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/31
  • تعداد مشاهده : 465 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید