خرید و فروش آپارتمان

خرید یا فروش آپارتمان شاید در ظاهر کار ساده ای باشد اما در این بین نکاتی وجود دارد که تنها افراد متخصص در این بازار آن ها را می دانند و برای خرید و فروش بهتر آپارتمان دانستن این نکات، به شما کمک زیادی می کند. در خانه لند این امکان را دارید که برای خرید آپارتمان دلخواه خود یا فروش آپارتمان فعلی، با مشورت با مجرب ترین مشاوران املاک اقدام کنید.

ثبت ملک
جستجوی آپارتمان
قیمت :

خرید و فروش آپارتمان

آپارتمان 73 متری | بهار شیراز

خريد خانه در بهار شيراز
9,300,000,000 ریال
توضیحات

آپارتمان | سهروردی شمالی

خرید خانه در سهروردی شمالي
1,650,000,000 ریال
توضیحات

آپارتمان 98 متری | سهروردی جنوبی

خرید خانه در سهروردی جنوبی
1,600,000,000 ریال
توضیحات

آپارتمان | یوسف اباد

خرید خانه در یوسف آباد
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | نوبخت

خرید آپارتمان در نوبخت
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | نسترن

خرید خانه در نسترن
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | مهناز

خرید خانه در مهناز
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | صدری

خرید خانه در صدری
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | حسام زاده

خرید خانه در حسام زاده
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | بهار ایثار غربی

خرید خانه در ایثار غربی
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | اندیشه

خرید خانه در اندیشه
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | اقلیمی

خرید خانه در اقلیمی
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | آزادی

خرید خانه در آزادی
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | ابرار غربی

خرید خانه در ابرار غربی
0 ریال
توضیحات

آپارتمان | اندیشه

خرید خانه در اندیشه
0 ریال
توضیحات
1 2

مقالات خرید و فروش آپارتمان

کد رهگیری املاک

کد رهگیری املاک چیست و چگونه امنیت معاملات مسکن را تضمین می کند؟


حتما این نوع کلاه برداری در املاک به گوشتان خورده که یک ملک به چندین نفر فروخته شده است. موارد تخلف مشابه در بازار املاک و مستغلات زیاد است. اگر قصد خرید و فروش آپارتمان،  رهن واجاره آپارتمان یا هرگونه معامله در بازار املاک و مستغلات را دارید، باید با  مسائل حقوقی املاک تا حدی آشنا باشید. از اقدامات مهم در زمان عقد قرارداد، ثبت کد رهگیری املاک در متن مبایعه نامه است. برای آشنایی با چگونگی دریافت کد رهگیری املاک و نقشش در تضمین امنیت قراردادهای ملکی با خانه لند همراه باشید.


انتخاب بهترین مشاور املاک

7 نکته برای انتخاب بهترین مشاور املاک


خرید یا فروش خانه و آپارتمان یک تجربه هیجان انگیز است که می تواند با توجه به شرایط پیچیده و پرتنش هم باشد. کل پروسه خرید و فروش می تواند توسط یک مشاور املاک درست و مطمئن به بهترین شکل مدیریت شود و بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد. اما چگونه به درستی مشاور املاک خودتان را انتخاب کنید؟


پروانه ساختمان

مراحل صدور پروانه ساختمان


اگر قصد آپارتمان سازی دارید، اگر می خواهید خانه کلنگی خود را به خانه ای نو تبدیل کنید، اگر می خواهید مشارکت در ساخت داشته باشید و اگر قصد بازسازی یا نوسازی ملکتان را دارید، حتما با خانه لند همراه باشید و این مطلب را بخوانید.
گام اول در هرگونه عملیات ساخت و ساز، اخذ پروانه ساختمانی ساخت و ساز است. پروانه ساختمان در واقع جواز ساخت و ساز است که شهرداری‌ صادر نموده و در اختیار مالک قرار می‌دهد.


ترفند مذاکره رهن و اجاره خانه و آپارتمان

قانون پل طلایی تکنیکی برای برنده شدن در مذاکره املاک


به عنوان مشاور املاک یا خریدار و فروشنده خانه و آپارتمان، وقتی زمان مذاکره می رسد، باید بتوانید با توانایی و آگاهی و رعایت انصاف، تمام منافع خود در معامله را تامین کنید. با سایت خانه لند همراه باشید تا شما را با "قانون پل طلایی" برای موفقیت در مذاکره املاک آشنا کنیم.


نکته و ترفندهای خرید و فروش خانه

7 نکته و ترفند برای فروش خانه و آپارتمان مخصوصا در زمستان


در این مقاله نکاتی را برای شما خریداران و فروشندگان خانه و آپارتمان، مشاوران املاک و همین طور کسانیکه قصد ورود به این زمینه را دارند، جمع آوری کردیم تا به کمک آن ها بتوانید شانس فروش خانه و آپارتمان خود را بالا ببرید و به ارزش خانه تان اضافه کنید. همچنین از نکاتی اختصاصی برای فروش خانه و آپارتمان در فصل زمستان با شما سخن خواهیم گفت. با سایت خانه لند همراه باشید.


زمستان بهترین فصل فروش خانه

5 دلیل اینکه چرا زمستان بهترین فصل فروش خانه است

شما برای فروش خانه برنامه ریزی کرده اید و هرچه به پایان سال نزدیک می شوید، انتظار برای رسیدن بهار و رفتن به خانه جدید سخت تر می شود. خانه تان برای فروش آماده است و خانه جدیدی را هم انتخاب کرده اید، پس چرا صبر کنید؟

این هم 5 دلیل اینکه چرا زمستان بهترین فصل فروش خانه است. با خانه لند همراه باشید.


سرمایه گذاری در املاک

4 نشانه برای اینکه بدانید یک ملک ارزش سرمایه گذاری دارد (نکات مهم سرمایه گذاری در املاک)

آیا شما هم رویای صاحبخانه شدن دارید؟ رویای این را دارید که یک روز سرمایه گذاری در املاک شما را صاحب چندیدن ملک سود ده کرده و شما با خیال راحت در حال جمع آوری اجاره از مستاجرینی قابل اعتمادید؟

اگر سرمایه ای دارید و انسان جاه طلبی در زمینه مالی هستید، املاک بسیاری هستند که می توانید برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. از رویاهایتان دست نکشید. برای رسیدن به سوددهی بزرگ از سرمایه گذاری در املاک راه های زیادی وجود دارد. در اینجا می خواهیم چند نشانه از املاکی که ارزش سرمایه گذاری دارند و برای شما سوددهی خواهند داشت، را بیان کنیم.


خرید خانه آنلاین | خرید آپارتمان

خرید خانه آنلاین؟ به همراه چک لیست سوالات مهم در خرید خانه

خرید خانه شاید بزرگترین خرید زندگی شماست و حتی اشتباهات کوچک نیز می تواند هزینه بر باشد. بنابراین ما توصیه هایی را  برای کسانی که تصمیم به خرید خانه دارند تهیه کرده ایم. با ما همراه باشید. خانه لند در این قسمت 5 توصیه طلایی برای شما آماده کرده است.


نکات مهم در خرید خانه

نکات مهم در خرید خانه: 8 سوال که هر خریدار خانه باید بپرسد

پول های خود را جمع کرده اید، خانه دلخواه خود را یافته اید ... و اکنون! وقت آن است که خرید خانه را انجام دهید. اما! قبل از آن لازم است به نکات کوچک اما مهمی توجه کنید.


خرید ملک ورثه ای | خانه لند

قوانین خرید و فروش ملک ورثه ای در ایران (به همراه چک لیست مدارک مورد نیاز در معامله)

هنگامی که مالک فوت می کند بر مبنای قانون انحصار وراثت، ملک مورد نظر به وارثان انتقال می یابد (مگر اینکه وصیت نامه رسمی تنظیم شده باشد و یا شرایط خاصی برای ملک تدوین شده باشد)، که ملک ورثه ای یا ملک موروثی نامیده می شود.


تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو