خرید و فروش ویلا

خرید و فروش ویلا در وهله ی اول نیاز به داشتن اطلاعات اولیه در رابطه با محل ویلا دارد. همچنین قبل از خرید، ویلا باید از تمامی جهات (سند، ساختمان، موارد مالی و قانونی و ... ) بررسی شود. خانه لند با مشاوره تخصصی در زمینه خرید و فروش ویلا و مستغلات، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ثبت ملک

می خواهید ملک ثبت کنید؟

 
جستجوي آپارتمان
نام کالا :
قیمت :

خرید و فروش مستغلات (ویلا)

مستغلات | پالیزی

فروش خانه / سهروردی جنوبی
0 ریال
توضیحات

مقالات خرید و فروش مستغلات (ویلا)

مشارکت در ساخت

همه چیز درباره مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت به معنی آن است که در یک طرف مالک یا مالکین به عنوان سرمایه گذار و در طرف دیگر فرد یا افرادی بعنوان سازنده ، با قراردادی مشترک، عملیات ساختمانی انجام دهند. در اینجا سرمایه مورد نظر میتواند زمین یا یک ملک کلنگی و قدیمی باشد. با خانه لند همراه باشید تا با نکات بیشتری در این خصوص آشنا شوید.


 خرید خانه در منطقه7

خرید خانه در منطقه7 تهران چه امتیازاتی دارد؟

عوامل بسیاری در انتخاب مسکن موثرند که از آنها می توان به محدوده قیمت واحد های مسکونی، دسترسی مناسب محلی و شهری، توزیع مناسب امکانات رفاهی ،خدماتی، تجاری و .. اشاره کرد. منطقه7 تهران با داشتن پتانسیل های قابل توجه در بخش مسکونی ، همواره مورد توجه سرمایه گذاران بازار معاملات خرید خانه بوده است.اگر شما هم قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در منطقه7 را دارید با خانه لند همراه شوید تا با امتیازات زندگی و کار در این نقطه شهری آگاه شوید.


خرید آپارتمان در منطقه 7

بازار خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران چگونه است؟

با توجه به افزایش مهاجرت به شهر تهران در سال های اخیر و گسترش ساخت و ساز ، روند تقاضا جهت خرید و اجاره افزایش یافته که همین بر بازار مسکن و قیمت هر متر مربع زمین تاثیر قابل توجهی گذاشته است.این مسئله در سالهای اخیر و خصوصا برای خانه اولی ها ، شرایط خرید آپارتمان را دشوار تر از پیش نموده است. درخصوص قیمت خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران، با توجه به وسعت آن و محلات متعدد موجود در آن، نسبت به سایر مناطق ، محدوده قیمت هر متر مربع زمین و آپارتمان بسیار گسترده تر است. با این مقاله خانه لند تا انتها همراه باشید.


وام مسکن 98

جزئیات وام مسکن سال 98

بر اساس اعلام شورای پول و بودجه ،سقف انتقال تسهیلات ساخت مسکونی به خریداران دست اول 1.6 برابر افزایش یافته است. لذا با توجه به مصوبه جدید ،سقف انتقال وام ساخت در تهران ، از60میلیون به 100 میلیون تومان افزایش یافته که قطعا بر بازار و وضعیت معاملات ملکی موثر خواهد بود.همچنین در خصوص مدت زمان بازپرداخت تسهیلات وام مسکن سال 98، در مرحله فروش، اقساط ماهانه می بایست حداکثر در طول ۱۵ سال به بانک پرداخت شود. که این دوره زمانی در سالهای گذشته 8 ساله بود.


کارشناسی قیمت ملک شما

چگونه قیمت یک ملک را کارشناسی کنیم

شاید پیش از هر عامل دیگر، ارزش یک ملک بر مبنای زمین آن محاسبه می شود. هر قطعه زمین دارای دو بخش است. عرصه و اعیان. اعیان ساختمان و قسمت ساخته شده وعرصه همان قطعه زمین است. و از آنجا که عرصه ، اعیان را در بر میگیرد، نکات مرتبط با آن از جمله موقعیت آن در شهر و خیابان ، ابعاد زمین، عرض گذر ها  مخصوصا در قیمت بر زمین، وضعیت نوع مالکیت ،مشخصات ثبتی ملک و قرارگیری یا عدم قرارگیری آن در طرح های عمرانی یا ضوابط طرح تفصیلی مانند عقب نشینی نسبت به گذر و بر اصلاحی  و .. است.


بررسی قیمت مسکن در سال97

قیمت مسکن درسال97

با توجه به عدم شفافیت وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور و نیز پیش بینی هایی در خصوص افزایش قیمت مصالح از اواخر بهمن ماه امسال ،فروشندگان مسکن اقدام به افزایش  قیمت املاک خود کردند که با وجود این تورم کاذب، به عنوان مثال قیمت فروش هر متر مربع واحد مسکونی در منطقه 7 رشدی 4 -5 درصدی را سبب شده که در نتیجه با توجه به کاهش تقاضای خرید ،حجم معاملات ملکی خصوصا خرید و فروش مسکن در اواخر امسال ،نسبت به سالهای پیش تا حدودی کاهش یافته است.


فروش موفق ملک با مشاوراملاک خانه لند

مشاوراملاک خانه لند چطور در یک بازار راکد، ملک شما را بهتر میفروشد؟

بازار مسکن در ایران با وجود فراز و نشیب های مقطعی  از سال 96 به وضعیت ایستایی نزدیک شده که شرایط را برای انجام معاملات ملکی خصوصا در بخش فروش کمی پیچیده کرده است.خبر خوب این است که با راهکارهایی که مشاوراملاک خانه لند در ادامه ارائه میکند، میتوانید چالش فروش ملک خود را پشت سر بگذارید:


چرا باید محله سهروردی را برای خرید ملک انتخاب کنید؟

چرا باید به خرید ملک در سهروردی جدی تر فکر کنید!

قبل از اقدام به خرید هر نوع ملک ، چه مسکونی و چه اداری ، باید بدانید که محله ،به اندازه خود ملک با اهمیت است.درواقع در زمان خرید ملک، تنها صاحب یک ساختمان یا واحد ساختمانی نمی شوید، بلکه شریک سهمی از محله میشوید.پس اهمیت دارد که در ابتدا محله خوبی را شناسایی کنید .


کد رهگیری املاک

کد رهگیری املاک چیست و چگونه امنیت معاملات مسکن را تضمین می کند؟


حتما این نوع کلاه برداری در املاک به گوشتان خورده که یک ملک به چندین نفر فروخته شده است. موارد تخلف مشابه در بازار املاک و مستغلات زیاد است. اگر قصد خرید و فروش آپارتمان،  رهن واجاره آپارتمان یا هرگونه معامله در بازار املاک و مستغلات را دارید، باید با  مسائل حقوقی املاک تا حدی آشنا باشید. از اقدامات مهم در زمان عقد قرارداد، ثبت کد رهگیری املاک در متن مبایعه نامه است. برای آشنایی با چگونگی دریافت کد رهگیری املاک و نقشش در تضمین امنیت قراردادهای ملکی با خانه لند همراه باشید.


انتخاب بهترین مشاور املاک

7 نکته برای انتخاب بهترین مشاور املاک


خرید یا فروش خانه و آپارتمان یک تجربه هیجان انگیز است که می تواند با توجه به شرایط پیچیده و پرتنش هم باشد. کل پروسه خرید و فروش می تواند توسط یک مشاور املاک درست و مطمئن به بهترین شکل مدیریت شود و بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد. اما چگونه به درستی مشاور املاک خودتان را انتخاب کنید؟


پروانه ساختمان

مراحل صدور پروانه ساختمان


اگر قصد آپارتمان سازی دارید، اگر می خواهید خانه کلنگی خود را به خانه ای نو تبدیل کنید، اگر می خواهید مشارکت در ساخت داشته باشید و اگر قصد بازسازی یا نوسازی ملکتان را دارید، حتما با خانه لند همراه باشید و این مطلب را بخوانید.
گام اول در هرگونه عملیات ساخت و ساز، اخذ پروانه ساختمانی ساخت و ساز است. پروانه ساختمان در واقع جواز ساخت و ساز است که شهرداری‌ صادر نموده و در اختیار مالک قرار می‌دهد.


ترفند مذاکره رهن و اجاره خانه و آپارتمان

قانون پل طلایی تکنیکی برای برنده شدن در مذاکره املاک


به عنوان مشاور املاک یا خریدار و فروشنده خانه و آپارتمان، وقتی زمان مذاکره می رسد، باید بتوانید با توانایی و آگاهی و رعایت انصاف، تمام منافع خود در معامله را تامین کنید. با سایت خانه لند همراه باشید تا شما را با "قانون پل طلایی" برای موفقیت در مذاکره املاک آشنا کنیم.


نکته و ترفندهای خرید و فروش خانه

7 نکته و ترفند برای فروش خانه و آپارتمان مخصوصا در زمستان


در این مقاله نکاتی را برای شما خریداران و فروشندگان خانه و آپارتمان، مشاوران املاک و همین طور کسانیکه قصد ورود به این زمینه را دارند، جمع آوری کردیم تا به کمک آن ها بتوانید شانس فروش خانه و آپارتمان خود را بالا ببرید و به ارزش خانه تان اضافه کنید. همچنین از نکاتی اختصاصی برای فروش خانه و آپارتمان در فصل زمستان با شما سخن خواهیم گفت. با سایت خانه لند همراه باشید.


زمستان بهترین فصل فروش خانه

5 دلیل اینکه چرا زمستان بهترین فصل فروش خانه است

شما برای فروش خانه برنامه ریزی کرده اید و هرچه به پایان سال نزدیک می شوید، انتظار برای رسیدن بهار و رفتن به خانه جدید سخت تر می شود. خانه تان برای فروش آماده است و خانه جدیدی را هم انتخاب کرده اید، پس چرا صبر کنید؟

این هم 5 دلیل اینکه چرا زمستان بهترین فصل فروش خانه است. با خانه لند همراه باشید.


سرمایه گذاری در املاک

4 نشانه برای اینکه بدانید یک ملک ارزش سرمایه گذاری دارد (نکات مهم سرمایه گذاری در املاک)

آیا شما هم رویای صاحبخانه شدن دارید؟ رویای این را دارید که یک روز سرمایه گذاری در املاک شما را صاحب چندیدن ملک سود ده کرده و شما با خیال راحت در حال جمع آوری اجاره از مستاجرینی قابل اعتمادید؟

اگر سرمایه ای دارید و انسان جاه طلبی در زمینه مالی هستید، املاک بسیاری هستند که می توانید برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. از رویاهایتان دست نکشید. برای رسیدن به سوددهی بزرگ از سرمایه گذاری در املاک راه های زیادی وجود دارد. در اینجا می خواهیم چند نشانه از املاکی که ارزش سرمایه گذاری دارند و برای شما سوددهی خواهند داشت، را بیان کنیم.


خرید خانه آنلاین | خرید آپارتمان

خرید خانه آنلاین؟ به همراه چک لیست سوالات مهم در خرید خانه

خرید خانه شاید بزرگترین خرید زندگی شماست و حتی اشتباهات کوچک نیز می تواند هزینه بر باشد. بنابراین ما توصیه هایی را  برای کسانی که تصمیم به خرید خانه دارند تهیه کرده ایم. با ما همراه باشید. خانه لند در این قسمت 5 توصیه طلایی برای شما آماده کرده است.


نکات مهم در خرید خانه

نکات مهم در خرید خانه: 8 سوال که هر خریدار خانه باید بپرسد

پول های خود را جمع کرده اید، خانه دلخواه خود را یافته اید ... و اکنون! وقت آن است که خرید خانه را انجام دهید. اما! قبل از آن لازم است به نکات کوچک اما مهمی توجه کنید.


خرید ملک ورثه ای | خانه لند

قوانین خرید و فروش ملک ورثه ای در ایران (به همراه چک لیست مدارک مورد نیاز در معامله)

هنگامی که مالک فوت می کند بر مبنای قانون انحصار وراثت، ملک مورد نظر به وارثان انتقال می یابد (مگر اینکه وصیت نامه رسمی تنظیم شده باشد و یا شرایط خاصی برای ملک تدوین شده باشد)، که ملک ورثه ای یا ملک موروثی نامیده می شود.


پارکینگ آپارتمان

تاثیر پارکینگ بر قیمت خرید و فروش آپارتمان

داشتن پارکینگ علاوه بر ایجاد امنیت، در وقت نیز صرفه جویی می کند زیرا دیگر به دنبال جای پارک نمی گردید. به همین دلیل امروزه داشتن پارکینگ یک ضرورت حساب می شود و اهمیت این موضوع به قدری بالاست که روی قیمت خرید خانه تاثیر می گذارد. از ویژگی های مهم یک پارکینگ، راحتی در رفت و آمد است، به طوری که برای دیگر ساکنین مزاحمتی ایجاد نکند. اما علیرغم این موضوع گاهی شهرداری برای یک آپارتمان پارکینگ مزاحم در نظر می گیرد. پارکینگ مزاحم پارکینگی است که دو ماشین در آن به گونه ای پارک شوند که برای هربار جا به جایی نیاز به جابه جا کردن ماشین دیگر باشد.


سن بنا خرید خانه

"سن ساختمان" را نادیده نگیرید: تاثیر سن بنا در خرید و فروش آپارتمان

سن بنا موضوع مهمی است که متاسفانه در معاملات املاک اهمیت زیادی به آن داده نمی شود. یکی از دلایل اهمیت سن بنا ،تسهیلاتی ست که می توان براساس آن از بانک مسکن دریافت کرد و اگر به آن توجه نشود میتواند سبب تحمیل ضرر و زیان زیادی بر خریدار و فروشنده گردد.این مقاله از خانه لند را دنبال کنید تا با اهمیت و نقش سن بنا در معاملات ملکی آشنا شوید.


قانون مشاعات آپارتمان

قوانین مشاعات آپارتمان

همه ی ما ممکن است بارها در آپارتمان محل زندگی خود شاهد اعمال نادرست ساکنین و استفاده های نابجا و خودخواهانه آن ها از مشاعات آپارتمان بوده باشیم. اهمیت به مشاعات آپارتمان و ملک در هنگام خرید از نکات مهم و قابل توجه است زیرا مشاعات آپارتمان محیطی است که تمامی افراد ساکن در آپارتمان، به طور مشترک  سهم یکسانی از آن دارند و دارای حساسیت به خصوصی است. با مطالعه این مقاله از حقوق قانونی خود و اقداماتی که می توانید در مقابل فرد خاطی انجام دهید، اطلاع پیدا می کنید. حال به توضیح اینکه مشاعات چیست و قوانین مربوط به آن می پردازیم.


خرید ملک | خانه لند

خرید ملک: نکات مهم قبل از معامله آپارتمان

خرید ملک در تهران یا هر شهر دیگری، نیازمند تصمیم گیری درست است که دانستن نکات حقوقی مهم در رابطه با خرید ملک، قبل از معامله در این تصمیم نقش موثری دارد. زیادی عده کثیری به علت اطلاعات کمبود اطلاعات در رابطه با نکات حقوقی، در انجام معامله به مشکل بر می خورند و چه بسا کار به مراجع قضایی نیزکشیده می شود. بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات،خانه لند در این مقاله نکات مهمی را در این رابطه ذکر کرده است که با در نظر گرفتن آن ها بهترین تصمیم ممکن را خرید ملک مورد نظر خود بگیرید.


ملک در رهن بانک | فک رهن ملک

ملک در رهن بانک | چطور سند ملک در رهن بانک را آزاد کنیم؟

با توجه به قوانین مدنی، اصل معامله  قولنامه یا فروش خانه بدون فک رهن باطل نیست، زیرا شما چیزی را که مالک آن بوده اید معامله کردید. اما بانک از شما به جرم کلاهبرداری شکایت خواهد کرد و علت آن آسیب زدن به منافع بانک است. بنابراین بدون فک رهن یا اجازه رسمی بانک، ملک در رهن بانک را معامله نکنید.

خرید ویلا ارزان | خانه لند

خرید ویلای ارزان در شمال!!!؟

تقریبا تمامی کسانی که مبلغی برای خرید ویلا یا حتی اجاره ویلا در نظر می گیرند، به دنبال پیدا کردن ویلایی با قیمت ارزان هستند، بله ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم اما در خرید ویلا ی ارزان، نکاتی وجود دارد که در صورت متخصص نبودن خریدار در این بازار، باعث ضرر مالی زیادی برای او خواهد شد. درست است که با خواندن این مقاله شما کماکان برای بهترین خرید به مشورت با افراد متخصص در این حوزه نیاز دارید، اما مطالعه نکات ذکر شده در تصمیم گیری شما برای خرید ویلا و بهره مندی از سودبالاتر تاثیر به سزایی خواهد داشت.


تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو