خرید و فروش کلنگی

نمی توان زمانی را به طور دقیق برای کلنگی محسوب شدن یک ساختمان مشخص کرد اما کلنگی به ملکی گفته می شود که عمر مفید آن به پایان رسیده است و دیگر قابل سکونت یا بازسازی نیست و تنها زمین ملک ارزشمند است و ساختمان ملک ارزشی ندارد. عمر مفید به مرغوبیت مواردی مثل نوع سازه ها وابزارهای استفاده شده در ساختمان بستگی دارد و در ایران در بیشتر موارد حدودا بین 30 سال و بالاتر برآورد می شود.

ثبت ملک

می خواهید ملک ثبت کنید؟

 
جستجوي آپارتمان
نام کالا :
قیمت :

خرید و فروش کلنگی و زمین

مقالات خرید و فروش کلنگی و زمین

مشارکت در ساخت | مشارکت در ساخت در تهران

21 نکته مهم مشارکت در ساخت + نمونه قرارداد مشارکت در ساخت (آذر1397)

نکات مهم در مشارکت در ساخت وجود دارد که دانستن آن ها به شماکمک می کند که هم سود خوبی کسب کنید و هم درگیری های زیادی در طول این پروژه نداشته باشید. با خانه لند همراه باشید

خرید فروش رهن اجاره مشارکت در ساخت کلنگی تهران

نکات مهمی که قبل از خرید کلنگی باید بدانید: خرید ملک کلنگی مناسب

به تازگی ساخت و ساز و خرید کلنگی به شغل دوم بسیاری از مردم ایران تبدیل شده است. به طوری که برخی افراد در کنارشغل اصلی خود، در خرید کلنگی و مشارکت در ساخت نیز دستی دارند. اگر شما نیز ساخت و ساز را به عنوان شغل دوم در نظر دارید، باید قبل از شروع این کار نکاتی را چه در ساخت و ساز و چه در خرید کلنگی در نظر بگیرید. برای مثال شما باید بدانید که "چه نوع ملکی برای ساخت و ساز مناسب است" که البته این موضوع به میزان سرمایه شما و اینکه تا چه اندازه قصد سرمایه گذاری در این حوزه را دارید وابسته است.

تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو