درباره خانه لند

مجموعه خانه لند  کار خود را از سال 1377 با سرمایه ای اندک آغاز نمود و تا امروز با تلاش و پشتکار با مجموعه ای مجرب و کار آزموده همواره به سمت هدف اصلی  خود که رضایت مشتری است قدم برداشته ایم. در همین راستا اکنون پس از 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش املاک، لازم دانستیم در راستای تحقق بخشیدن به ایجاد سیستمی جامع، کامل و به روز که طیف وسیعی از مخاطبین را از سراسر کلانشهر تهران شامل می شود، در فضای دیجیتال نیز حضور داشته باشیم. چراکه هدف ما ساخت بستری قابل اعتماد و آسان برای انجام کلیه معاملات ملکی است.

مشاور املاک خانه لند متخصص در حوزه های

شما می توانید با صرف کمترین زمان ملک و آپارتمان خود را به فروش برسانید و یا خانه دلخواه خود را یافته و با مشاوره خانه لند خریداری نمایید.

خدمات خانه لند

همه روزه افراد بسیاری با مراجعه به این مجموعه از خدمات خانه لند بهره مند می شوند.  خرید و فروش املاک ، اجاره ، معاوضه ملک ، ساخت و مشارکت، کارشناسی قیمت و مشاوره رایگان املاک  مرتبط با نوع فعالیت های مجموعه، بخشی از خدماتی است که تنها برای افزایش رضایت شما عزیزان فراهم شده است.
در کنار تمامی این امکانات، مشاورین املاک خانه لند به منظور کمک به خرید و فروش بهتر املاک شما، در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما از طریق مشاوره تلفنی و چت آنلاین رایگان، هستند.

خرید فروش رهن اجاره آپارتمان خانه سهروردی

با مشاورین املاک خانه لند علاوه بر کسب بالاترین سود معاملاتی در کمترین زمان، با اطلاعات و اصطلاحات حقوقی املاک  آشنا شوید.

با خانه لند تنها یک قدم با ملک دلخواه فاصله دارید