رهن و اجاره آپارتمان

برای رهن و اجاره آپارتمان مواردی از جمله سن بنا در قیمت رهن و اجاره نقش مهمی دارد. شما برای رهن و اجاره آپارتمان دلخواه خود می توانید از تمامی خانه های ثبت شده در فروشگاه خانه لند دیدن کنید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی نیز با پر کردن فرم مشاوره، مشاوران خانه لند با شما تماس خواهند گرفت.

رهن و اجاره آپارتمان

آپارتمان 55 متری | سهروردی شمالی

آپارتمان 55 متری سهروردی شمالی
200,000,000 ریال
توضیحات

آپارتمان 84 متری | سهروردی جنوبی

آپارتمان 84 متری سهروردی جنوبی
2,400,000,000 ریال
توضیحات

آپارتمان | سهروردی جنوبی-اقلیمی

اجاره آپارتمان در سهروردی
0 ریال
توضیحات

مقالات رهن و اجاره آپارتمان

بهترین توصیه برای اجاره آپارتمان

بهترین توصیه ای که در مورد اجاره آپارتمان شنیدم (نکات مهم برای اجاره آپارتمان)

اجاره آپارتمان، مبلغ و شرایط اجاره نامه موضوعی چالش برانگیز هست. همه به دنبال بهترین مورد اجاره با توجه به شرایط مالی شان هستند.

ویتنی کوی نویسنده و سردبیر آمریکایی با چندین مستاجر با تجربه و کارشناس املاک و مستغلات صحبت کرده و از آنها خواسته بهترین توصیه ای که در مورد اجاره آپارتمان و قرارداد اجاره شنیده اند را بگویند. ما این توصیه ها را با شما به اشتراک می گذاریم.


خرید خانه یا اجاره خانه؟ | خانه لند

خانه اجاره کنیم یا بخریم؟ (به همراه نکات اجاره نشینی که باید بدانید)

اجاره خانه یا خرید خانه می تواند برای هرکسی چالش بزرگی باشد. در این مقاله به شما کمک می کنیم که با دانستن نکات مهمی در مورد اجاره خانه یا خرید آن، انتخاب بهتری داشته باشید. پس اگر شما نیز در این دو راهی هستید با ما همراه باشید.


فسخ قرارداد اجاره | فسخ اجاره نامه

قوانین مالک و مستاجر در فسخ قرارداد اجاره

اجاره قراردادی است که در آن شخص مستاجر منافع مورد اجاره را از شخص موجر تملک و در ازای این بهره برداری مقداری پول را به عنوان اجاره بها به موجر می پردازد.

بحث اجاره یکی از روابط حقوقی مهم است به طوری که قرارداد اجاره امروزه دلیل اختلافات زیادی در محاکم قضایی است. در همین راستا یکی از مشکلاتی که افراد ممکن است در قرارداد اجاره با آن مواجه شوند، فسخ اجاره نامه از سمت موجر یا مستاجر، قبل از به پایان رسیدن مدت قرارداد اجاره است.


تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو