رهن و اجاره دفتر کار

برای رهن و اجاره دفتر کار نیز مشابه خرید ملک اداری باید به سند ملک و موقعیت سند توجه کنید. زیرا به غیر از موارد دیگر مثل متراژ و طبقه و موقعیت قرارگیری ملک اداری، موقعیت سند از مهم ترین مواردی است که در هنگام رهن و اجاره ملک اداری باید به آن توجه کنید. خانه لند با مشاوره تخصصی در رهن و اجاره ملک اداری و دفتر کار، مناسب ترین ملک اداری را به شما معرفی خواهد کرد.

ثبت ملک

می خواهید ملک ثبت کنید؟

 
جستجوي آپارتمان
نام کالا :
قیمت :

رهن و اجاره اداری (دفتر کار )

دفتر اداری | سهروردی شمالی

اجاره اداري سهروردي
120,000,000 ریال
توضیحات

مقالات رهن و اجاره اداری (دفترکار)

اجاره در منطقه 6 تهران

منطقه 6 تهران : اداری یا مسکونی؟!

شما چه به عنوان یک سرمایه دار و چه استفاده کننده مستقیم از یک ملک ، باید بتوانید بهترین نقطه را برای انتخاب محل کار یا سکونت خود در شهر ، شناسایی کنید. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد. سرمایه شما مشخص است و نباید با سهل انگاری ارزش آن را به خطر بیاندازید. زمان ، سرمایه دوم شماست و سفرهای طولانی داخل شهری تنها وقت و انرژی مضاعفی از شما یا کارمندانتان میگیرد. در این مقاله ، به عنوان یک نمونه ،شما را با بهترین نوع کاربری ، در بحث خرید یا اجاره در منطقه 6 تهران و شرایط آن آشنا می کنیم.


اجاره دفتر کار در تهران | اجاره ملک اداری

راهنمای اجاره دفتر کار:  16 توصیه طلایی برای اجاره اولین ملک اداری

اجاره اولین دفتر کار شما می تواند نقطه عطفی در کسب و کار شما باشد. اما انتخاب هر دفتر کار بدون تحقیق و بررسی کار اشتباهی است. دفتر کار که اجاره می کنید، در واقع محل رشد تیم و کسب و کار شماست. در این مقاله مواردی را که قبل از اجاره اولین فضای اداری باید در نظر بگیرید، بررسی می کرده ایم.

تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو