خرید، فروش، رهن و اجاره املاک تجاری

در خرید، فروش، رهن یا اجاره املاک تجاری باید به موارد مهمی از جمله مالکیت سرقفلی، سند ملک و دسترسی ها دقت کرد تا مناسب ترین ملک را برای فروش و عرضه محصولات مورد نظر تان تهیه کنید. خانه لند با مشاوره تخصصی در زمینه املاک تجاری در تمامی مراحل خرید املاک تجاری همراه شماست.

ثبت ملک

می خواهید ملک ثبت کنید؟

 
جستجوي آپارتمان
قیمت :

خرید، فروش، رهن و اجاره تجاری (مغازه)

مقالات خرید، فروش، رهن و اجاره تجاری (مغازه)

سرقفلی مغازه | مغازه سرقفلی | خانه لند

سرقفلی مغازه به زبان ساده: نکات مهم خرید مغازه سرقفلی که باید بدانید

حق سرقفلی مغازه نوعی مالکیت غیر مالی است. هنگامی که شخصی مغازه ای در محلی راه اندازی می کند و آن مغازه یا ملک تجاری به شهرتی در جلب مشتری می رسد که این شهرت ایجاد سود بیشتر می کند. در ایران به این حقی که برای مغازه دار ایجاد می شود سرقفلی مغازه می گویند. زیرا که مشتریان به دلیل اعتبار و اعتمادی که شخص مغازه دار (نه صاحب ملک) ایجاد کرده است، خرید های خود را از آن محل انجام می دهند.


سرمایه گذاری در خرید مغازه | رهن مغازه

سرمایه گذاری در خرید مغازه | خانه | زمین سال 1397

در هر خریدی ممکن است سود و زیان وجود داشته باشد. شاید سرمایه گذاری در خرید مغازه چند سال بعد سود بسیاری برای شما داشته باشد و برعکس، ممکن است با راهنمایی غلط برخی افراد ملکی را خریداری کنید و در سال های بعد حتی به سرمایه اصلی خود نیز دسترسی نداشته باشید. حتما ادامه این مقاله را مطالعه کنید.


خرید مغازه | خرید ملک تجاری

راهنمای خرید مغازه: تمام نکات مهم در خرید ملک تجاری در سال 1397

خرید مغازه شاید در نگاه اول کار آسانی باشد، اما در واقع فاکتور های زیادی هستند که شما باید قبل از معامله مغازه یا ملک تجاری مورد نظرتان آن ها را رعایت کنید تا دچار ضرر و زیان مالی نشوید.

در این مقاله تمامی نکاتی که برای خرید بهتر به شما کمک می کند، به تفصیل توضیح داده شده است.


تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو