مشاور املاک خانه لند چطور در یک بازار راکد، ملک شما را بهتر میفروشد؟

فروش موفق ملک با مشاوراملاک خانه لند

بازار مسکن در ایران با وجود فراز و نشیب های مقطعی  از سال 96 به وضعیت ایستایی نزدیک شده که شرایط را برای انجام معاملات ملکی خصوصا در بخش فروش کمی پیچیده کرده است.خبر خوب این است که با راهکارهایی که مشاوراملاک خانه لند در ادامه ارائه میکند، میتوانید چالش فروش ملک خود را پشت سر بگذارید:

-مشاور املاک خوبی انتخاب کنید!

البته بدون وجود یک مشاور املاک هم میتوانید ملک خود را بفروشید اما با یک انتخاب مناسب، وجود یک بنگاه معاملاتی قابل اطمینان شرایط خرید و فروش را به نفع شما عوض میکند. مشاوراملاک خانه لند  با تجربه موفق 20ساله ملکهای مشابه شما را بارها با موفقیت معامله کرده است. همینطورتوجه کنید که ملکتان را از چه طریقی به فروش میرسانید. همیشه آسانترین راه بهترین راه نیست! انتخاب بنگاه املاک موجود در منطقه ملک شما،هزینه و زمان کمتری را نسبت  ثبت ملکتان در انواع بانکهای جامع اطلاعاتی ملک صرف میکند.

مشاوراملاک خانه لند فروش ملک شما را  جدی وهوشمندانه دنبال میکند. همینطور همیشه در تماس با شماست.و ازهمه مهمتر با قیمت گذاری های مازاد و غیر واقعی، فروش ملک شما را به خطر نمیاندازد.

نمودار مراحل صدور پروانه ساختمانی
مشاوراملاک خانه لند

-نکات منفی ملک خود را از جهات دیگر جبران کنید

 این باعث میشود بتوانید باز هم روی قیمت مورد نظر خود چانه بزنید.ممکن است ساختمان شما قدیمی یا نورگیری کم باشد. در این صورت باید تا جایی که میتوانید به رفع آنها یا تقویت نقاط مثبت ساختمانتان بپردازید. مشاوراملاک خانه لند در این خصوص پیشنهادات جالبی دارد

در ادامه به این موارد بیشتر اشاره میکنیم.

-قیمت درستی را تعیین کنید.

اگرچه همه ما به دنبال بالاترین سود هستیم اما یک فروش موفق علاوه بر قیمت ، دارای محدوده زمان فروش مشخصی ست.چراکه بجای آنکه زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک مشتری خوب برای ملک خود کنید ، سود خود را از طریق چندین معامله ملکی با قیمت معقول در زمان کوتاه تری بدست آورید.از این نظر میتوانید روی کارشناسان مشاوراملاک خانه لند حساب کنید.

-برنامه ریزی کنید.

هزینه های رفع نواقص یا بهبود شرایط فروش را لیست کنید. در این صورت تصویر واقعی تری از معامله پیدا میکنید و همینطور میتوانید در خصوص رفع یا تامین آنها با خریدار ملک وارد مذاکره شوید. اگر ساختمان شما پارکینگ ندارد ، میتوانید پیشتر پارکینگ آن را تحت شرایطی از واحد های همسایگی تامین و دراین خصوص با خریدار از نظر افزایش قیمت فروش به توافقاتی برسید.

5-محدوده ملک را مرتب و ساماندهی کنید.

یک عنصر مهم در فروش ملک نمای ظاهری آن است. تا جاییکه امکان دارد داخل ساختمان را از اثاثیه بزرگ که فضای آن را کوچکتر از واقعیت نشان میدهد خالی کنید. فضای باغچه و حیاط را مرتب کنید. فضای داخلی انباری را از حالت آشفته خارج و حتی قسمتی از آن را قفسه بندی کنید.

در بحث فروش زمین ، دیوار کشی زمین ارزش آن را دوچندان میکند.

-کیفیت واحد ملک خود را افزایش بدهید.

قرار نیست که همه ایرادات را برطرف کنید بعضی هزینه های کوچک تغییرات اساسی در ظاهر و فروش ملک شما دارد. ترکهای بوجود امده روی دیوار حتی اگر از نظر سازه ای مشکلی بوجود نیاورد، اما ممکن است خریدار را از استحکام  ساختمان دچار تردید کند.

رنگ یا کاغذ دیواری کهنه ممکن است سن واحد شما را خیلی بیشتر نشان بدهد . اگر نورگیری ملک کم است رنگ دیوار ها را روشن کنید. رنگ اتاقهای شمالی را روشن تر و گرمتر از اتاقهای جنوبی انتخاب کنید تا فضای زندگی و فعالیت گرمتری القا کند. مشاوراملاک خانه لند با تیمی مجرب  از استادکاران ساختمانی و مشاوران طراحی داخلی با بهبود وضعیت واحد ملکی شما شرایط فروش آن را به موفقترین شکل دنبال میکند.

-بیش اندازه هزینه نکنید

اگر کار اصلی شما خرید و فروش ملک نیست و چندان تجربه ای در این زمینه ندارید، پس از ریزهکاری های بازسازی و نوسازی اطلاع کمتری دارید. لذا با هزینه های اضافی ، سود خود را به خطر نیندازید. تلاشتان را بیشتر  در جهت تمیز و مرتب کردن فضا ها بکار ببندید.

نمودار مراحل صدور پروانه ساختمانی
بازسازی و نوسازی در فروش ملک نقش حیاتی دارد

- در زمان نشان دادن ملک، خریدار را به وحشت نیندازید

وجود حیوانات خانگی ، ازدحام افراد در فضا و لحن نامناسب  درمعرفی ملک ،غالبا احساس منفی در مشتری ایجاد میکند. برای این هماهنگی ها روی تجربه مذاکره املاک و روانشناسی فروش کارشناسان

مشاوراملاک خانه لند حساب کنید!

- از مشاور املاک خود بازخورد بگیرید.

پس از بازدید هر خریدار، نکات مطرح شده را از مشاور املاک خود بخواهید تا از مواردی که پیشتر به ذهن خودتان نرسیده  مطلع شوید.کارشناسان فروش مشاوراملاک خانه لند با حفظ تماس پیوسته بین فروشنده و خریدار ، تمامی این نکات را بررسی و شانس یک معامله موفق را به حداکثر میرسانند.

- زمان مناسب برای فروش ملک خود را بشناسید.

گاهی با در نظر گیری همه جوانب فروش ملک شما دشوار است. در این صورت ممکن است با هدر رفتن زمانی طولانی ، نهایتا از فروش منصرف و ملک خود را از بازار خارج کنید. همینطور بسیاری از بنگاه های املاک با اولویت دادن به سود خود ، به هر طریق و با سود کم ،ملک شما را به فروش می رسانند. اما مشاورین املاک خانه لند با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی جامع در شعبه های خود و از املاک مختلف تهران ، با معرفی فایلهای متناسب با بودجه شما، شرایط ایجاد یک معاوضه ملکی یا خرید و فروش همزمان و یا رزرو ملکتان در بانک اطلاعاتی خود برای نزدیکترین و مناسبترین زمان درآینده و... بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به سود بالا و سریع منجر می شوند.

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید