مقالات خرید و فروش و رهن و اجاره تجاری (مغازه)

خرید-مغازه-در-منطقه-7

بهترین مناطق برای خرید مغازه در منطقه 7 تهران کجاست؟

 برای راه اندازی یک کسب و کار جدید ، باید نکات بسیاری را در نظر بگیرید. این ارزیابی باید همه جانبه باشد چراکه بر خلاف یک ملک مسکونی ، هدف از اجاره یا خرید ملک تجاری ، مشخصا جنبه اقتصادی آن است و در صورتی که محل کسب به درستی انتخاب شود، در مدت کوتاهی ، رونق کاری و سود و قابل توجهی بدست خواهد آمد. منطقه 7 تهران به علت قرار گیری در محدوده مرکز شهر تهران و تمرکز بخش تجاری- اداری ، محل مناسبی  برای ایجاد یک کسب و کار جدید  است. با خانه لند همراه شوید تا با تمامی زیر و بمها و نکات خرید مغازه در منطقه 7 تهران آشنا شوید.


قوانین اجاره و نمونه قرارداد اجاره مغازه و تجاری

قوانین مربوط به اجاره مغازه و نمونه قرارداد اجاره ای

"در تنظیم قرارداد اجاره مغازه که می بایست حتما توسط مشاور املاک ودر دفتر ثبت اسناد انجام پذیرد،به علت نوع غیررسمی شرایط تنظیم، از نوع قرار داد های عادی شناخته می شود.از آنجا که معمولا این نوع قرار داد ها توسط افراد نا آشنا به نکات قانونی تنظیم می شود،طرفین قرار داد را دچار شبهات یا مشکلاتی می کند "


سرقفلی مغازه | مغازه سرقفلی | خانه لند

سرقفلی مغازه به زبان ساده: نکات مهم خرید مغازه سرقفلی که باید بدانید

حق سرقفلی مغازه نوعی مالکیت غیر مالی است. هنگامی که شخصی مغازه ای در محلی راه اندازی می کند و آن مغازه یا ملک تجاری به شهرتی در جلب مشتری می رسد که این شهرت ایجاد سود بیشتر می کند. در ایران به این حقی که برای مغازه دار ایجاد می شود سرقفلی مغازه می گویند. زیرا که مشتریان به دلیل اعتبار و اعتمادی که شخص مغازه دار (نه صاحب ملک) ایجاد کرده است، خرید های خود را از آن محل انجام می دهند.


سرمایه گذاری در خرید مغازه | رهن مغازه

سرمایه گذاری در خرید مغازه | خانه | زمین سال 1397

در هر خریدی ممکن است سود و زیان وجود داشته باشد. شاید سرمایه گذاری در خرید مغازه چند سال بعد سود بسیاری برای شما داشته باشد و برعکس، ممکن است با راهنمایی غلط برخی افراد ملکی را خریداری کنید و در سال های بعد حتی به سرمایه اصلی خود نیز دسترسی نداشته باشید. حتما ادامه این مقاله را مطالعه کنید.


خرید مغازه | خرید ملک تجاری

راهنمای خرید مغازه: تمام نکات مهم در خرید ملک تجاری در سال 1397

خرید مغازه شاید در نگاه اول کار آسانی باشد، اما در واقع فاکتور های زیادی هستند که شما باید قبل از معامله مغازه یا ملک تجاری مورد نظرتان آن ها را رعایت کنید تا دچار ضرر و زیان مالی نشوید.

در این مقاله تمامی نکاتی که برای خرید بهتر به شما کمک می کند، به تفصیل توضیح داده شده است.


تمامی محتوای این سایت متعلق به سایت خانه لند میباشد طراحی سایت پافکو