مقالات خرید و فروش کلنگی و زمین

 پیمان مدیریت کلنگی

چطور با پیمان مدیریتی بی دردسر خانه کلنگی خود را بسازیم؟

تصور کنید که خانه قدیمی یا ملک کلنگی دارید که با وضع موجود آن نه میتوانید آن را با قیمت مناسبی اجاره بدهید و نه سکونت در آن قابل تحمل است! تاسیسات آن قدیمی است یا هرروز یک جای ساختمان عیب پیدا میکند. بدترآنکه نه سرمایه چندانی برای بازسازی ملک دارید نه اطلاعات کافی! اینجاست که پروژه هایی مانند پیمان مدیریت و مشارکت بکارتان میآید ! اگر میخواهید ارزش سرمایه و ملکتان را چندین برابر کنید با خانه لند همراه باشید. 


مشارکت در ساخت

همه چیز درباره قراردادهای مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت به معنی آن است که در یک طرف مالک یا مالکین به عنوان سرمایه گذار و در طرف دیگر فرد یا افرادی بعنوان سازنده ، با قراردادی مشترک، عملیات ساختمانی انجام دهند. در اینجا سرمایه مورد نظر میتواند زمین یا یک ملک کلنگی و قدیمی باشد. با خانه لند همراه باشید تا با جوانب مختلف مشارکت در ساخت و قراردادهای آن آشنا شوید.


 مشارکت در ساخت

21 نکته مهم مشارکت در ساخت

مشارکت، نوعی توافق بین مالک و سازنده است. فرض کنید شما صاحب ملک کلنگی یا زمینی هستید که توانایی ساخت آن را ندارید و استفاده دیگری هم نمی توانید از آن داشته باشید. به عنوان یک راه حل ، مشارکت در ساخت را به شما توصیه میکنیم. البته نکات مهمی در مورد مشارکت در ساخت وجود دارد که دانستن آن ها به شما کمک می کند که هم سود خوبی بدست آورید و هم درگیری های زیادی در طول این پروژه نداشته باشید.


ملک-کلنگی-مشارکت-در-ساخت.

نکات مهم معامله و ساخت ملک کلنگی که باید بدانید !

به تازگی خرید و فروش و ساخت ملک کلنگی به شغل دوم بسیاری از مردم ایران تبدیل شده است. به طوری که برخی افراد در کنارشغل اصلی خود، به معاملات انواع ملک کلنگی وساخت آنها با قرارداد های مشارکتی و پیمان مدیریت مشغولند . اگر شما هم از این دسته افراد هستید باید قبل از شروع این کار علاوه بر داشتن مهارت های فنی ، با نکات مهم معامله و ساخت و ساز ملک کلنگی آشنا باشید.