نکات-مهم-معاملات-املاک

7 نکته مهم برای انجام معاملات ملکی بی دردسر! (معاملات املاک مطمئن)

گاهی در معاملات املاک ، مشکلاتی مانند عدم تعهد به قرار داد از سمت طرفین معامله یا حتی بنگاه املاک ، افراد را به دردسرهای حقوقی و مالی میاندازد. دعاوی ملکی عموما به سه شکل وجود دارند:  دعاوی حقوقی ، دعاوی کیفری و دعوای ثبتی ملک  که از کلاهبرداری های خرید و فروش و اجاره تا نقض قوانین معاملاتی یا تعهدات قرارداد را شامل میشوند.

ادامه مطلب

وام-مسکن-98

شرایط جدید دریافت وام مسکن سال 98 اعلام شد!

هزینه دریافت وام مسکن 98 برای زوج‌های تهرانی معادل 160 میلیون تومـان بوده که با توجه به میانگین قیمت اوراق ۵۰ هزار تومانی ، باید 320 برگه تسهیلات وام مسکن 98 به مبلغ 16میلیون تومان خریداری کنند به این مبلغ ( با احتساب۲۰میلیون تومان وام جعاله ) دو میلیــون تومان اضافه می‌شود. جهت اطلاع از جزئیات جدید اعلام شده در خصوص اعطای وام مسکن سال 98 با خانه لند همراه باشید : 

ادامه مطلب

خرید فروش خانه آنلاین

خرید و فروش خانه آنلاین؟ به همراه چک لیست سوالات مهم در خرید خانه

خرید خانه شاید بزرگترین خرید زندگی شماست و حتی اشتباهات کوچک نیز می تواند هزینه بر باشد. بنابراین ما توصیه هایی را  برای کسانی که تصمیم به خرید خانه دارند تهیه کرده ایم. با ما همراه باشید. خانه لند در این قسمت 5 توصیه طلایی برای شما آماده کرده است.

ادامه مطلب

نکات-مهم-خرید-خانه-

نکات مهم در خرید خانه: 8 سوال که هر خریدار خانه باید بپرسد

پول های خود را جمع کرده اید، خانه دلخواه خود را یافته اید ... و اکنون! زمان خریده خانه فرارسیده است! اما  قبل از آن لازم است به نکات کوچک اما مهمی توجه کنید. معمولا افرادی که برای اولین بار اقدام به خرید خانه یا دیگر املاک می کنند، فکر می کنند که یافتن  ملک مورد نظرشان سخت ترین جای کار است. در حالی که بعد از اینکه خانه دلخواه خود را یافتید لازم است قبل از انجام هر معامله ملکی حتما باید سوالاتی را بپرسید

ادامه مطلب

خرید خانه یا اجاره خانه؟ | خانه لند

خانه اجاره کنیم یا بخریم؟ (به همراه نکات اجاره نشینی که باید بدانید)

اجاره خانه یا خرید خانه می تواند برای هرکسی چالش بزرگی باشد. در این مقاله به شما کمک می کنیم که با دانستن نکات مهمی در مورد اجاره خانه یا خرید آن، انتخاب بهتری داشته باشید. پس اگر شما نیز در این دو راهی هستید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

خرید و رهن و اجاره اداری

از خرید ملک اداری چه می دانید؟

در رابطه با خرید ملک اداری، در سال های اخیر، شاهد تغییراتی در الگوی کسب و کار بوده ایم که این تغییرات ایجاد شده موجب بالا رفتن تقاضا برای خرید این نوع از ملک شده است. ممکن است شما نیز برای راه اندازی کسب و کار جدید، ارتقا کسب و کار فعلی خود و داشتن استقلال بیشتر به دنبال خرید ملک اداری بهتری باشید. از دید عموم مردم خرید خانه با خرید ملک اداری تفاوت چندانی ندارد، اما قبل از انجام هرگونه معامله در رابطه با خرید دفتر کار باید به نکاتی توجه کنید.

ادامه مطلب

پارکینگ مزاحم خانه

حق پارکینگ در معاملات خرید خانه ( پارکینگ مزاحم و اختصاصی)

داشتن پارکینگ علاوه بر ایجاد امنیت، در وقت نیز صرفه جویی می کند زیرا دیگر به دنبال جای پارک نمی گردید. به همین دلیل امروزه داشتن پارکینگ یک ضرورت حساب می شود و اهمیت این موضوع به قدری بالاست که روی قیمت خرید خانه تاثیر می گذارد. 

ادامه مطلب

نکات خرید-ملک-آپارتمان

7 نکته مهم قبل از معامله آپارتمان و خرید ملک

معامله خرید خانه و ملک در تهران یا هر شهر دیگری، نیازمند تصمیم گیری درست است که دانستن نکات حقوقی و معاملاتی مهم در رابطه با خرید ملک قبل از انجام معامله دارای اهمیت بسزاییست. عده کثیری به علت کمبود اطلاعات و آشنایی با نکات حقوقی، در معاملات به مشکل بر می خورند و چه بسا کار به مراجع قضایی نیز کشیده می شود.

ادامه مطلب